Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lhotecká svině č.2!

Jedná se o Cyryla Čapku /svině č. 1 je Řehánek-volby/. Proč? Asi 10 let Mgr.Pošva spolu s p. Novotným /z horní ulice/ sekal drážní louku u tratě do Opárna. Letos , jako vždy, posekal, ale seno bylo pryč a byl jsem 1.6.2019 předvolán na policii. Tam mně sdělili, že sekám na pronajatém pozemku p. Čapka., který si ho pronajal v r. 2017!!!!!!. Proto jsem ihned zajel za p.Novotným a ten mi řekl, že se dozvěděl letos od p. Lišky, že si ho pronajal Čapka, aniž by o tom někomu řekl. Čapka totiž nic nechová. Pan Novotný ještě loni vyčistil louku od bodláků /nakoupil hnojivo/  aniž by věděl, že už tam letos nebude moci sekat. Varuji občany před tímto člověkem, ale jeho zvláštní manželství................................mluví za vše!

pozn.: Mgr. Pošva byl zproštěn obvinění z obohacování po 10 letech , podaného sviní č.1 v prosinci 2010 hned po přeběhnutí, aby se stal starostou na chvíli za podpory Krcha, proto koncem července bude podáno trestní oznamení na něj a zastupitelé!

varování občanům :Čapka, hned po Řehánkvi, je bezohledný udavač , ničitel obecního majetku a zloděj. Potvrdí p. Novotný, Johanovský z horní ulice a další...

pozn.: na 12.9.19 mě Čapka předvolává na MěÚ Lovosice, kde chce za ukradené seno  1 000,-Kč

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 47986
Měsíc: 501
Den: 13